Sosnowy Dworek

Sosnowy Dworek

Nasza restauracja to idealne miejsce do spotkań rodzinnych, towarzyskich oraz biznesowych. Oferujemy szeroki wybór dań przygotowywanych według sprawdzonych receptur. Odwiedź nas lub zamów posiłki z dostawą do domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Menu.

Restauracje Kielce

Każdy, kto poszukuje idealnego miejsca do spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi przy pysznym, sycącym posiłku, może skorzystać z oferty, jaką oferują restauracje w Kielcach. Jedną z nich jest Sosnowy Dworek – miejsce wyjątkowe, położone w malowniczej okolicy, w którym dba się o to, by nawet najbardziej wymagający goście byli w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji w Kielcach.

Dobre jedzenie w Kielcach – sprawdzone receptury, niezapomniany smak i aromat

Restauracje w Kielcach, takie jak Sosnowy Dworek, oferują swoim klientom dania przygotowane jedynie na podstawie tradycyjnych, sprawdzonych przepisów. Każdy znajdzie danie odpowiednie dla siebie. Dobre jedzenie w Kielcach zaspokoi smak zarówno wielbiciela pizzy, jak i sycących zup, dań makaronowych, mięsnych czy rybnych. Rozbudowane menu pozwala wybrać potrawę, która będzie w pełni satysfakcjonująca. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. – Sosnowy Dworek specjalnie z myślą o dzieciach, przygotował menu dla najmłodszych.

Restauracje w Kielcach – jedzenie, relaks i towarzyskie spotkania

Wybierając, miejsce, w którym chce się zjeść posiłek lub zorganizować przyjęcie rodzinne czy biznesowe, warto zwrócić uwagę na otoczenie, w którym jest położone. Restauracje w Kielcach w bliskim położeniu lasu i sąsiedztwie natury z pewnością będą zachęcały do spędzenia w nich wolnego czasu o wiele bardziej niż te położone przy ruchliwej, gwarnej ulicy. Cicha, spokojna okolica zachęca do wypoczynku i nabrania energii na kolejne godziny i dni. W okresie letnim istnieje możliwość konsumpcji na świeżym powietrzu. Zachęcamy do przekonania się samemu, jak natura i przepyszne jedzenie kojąco wpływa na trudy dnia codziennego!